Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر سیاسی - مجلس

نیروهای شرکتی در دستگاه‌ها استثمار می‌شوند

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: شرکت های واسطه ای بدون زحمت هزینه هایشان را دریافت می کنند و در این بین حقوق نیروهای شرکتی در ادارات و دستگاه‌ها ضایع می‌شود.

وضعیت مسکن همدان به بحران تبدیل شده است

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه وضعیت مسکن همدان به یک بحران تبدیل شده است گفت: کارنامه قابل توجهی در زمینه مسکن در همدان دیده نمی‌شود؛ ضمن اینکه باید از نظر صاحبنظران نیز استفاده شود.

قیمت کالاهای اساسی با حقوق ۷ تا ۱۰ میلیونی عموم مردم جامعه همخوانی ندارد

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس در مجلس با عذرخواهی از مردم به دلیل وضعیت اقتصادی، گفت: قیمت کالاهای اساسی با حقوق ۷ تا ۱۰ میلیونی عموم مردم جامعه همخوانی ندارد.

مردم همدان تخلف نمایندگان مجلس را به دفتر نظارت شورای نگهبان اطلاع دهند

رئیس دفتر نظارت و بازرسی انتخابات شورای نگهبان در استان همدان گفت:اگر چنانچه مردم تخلف یا جرمی از نمایندگان فعلی مجلس سراغ دارند به دفاتر نظارت شورای نگهبان گزارش دهند.

فعلاً گزارش علمی- امنیتی در راستای مسمومیت دانش‌آموزان منتشر نشده است

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فعلاً گزارش علمی- امنیتی در راستای مسمومیت دانش آموزان منتشر نشده است، تصریح کرد: کمیسیون‌های امنیت و بهداشت مجلس مجدانه پیگیر موضوع هستند و تلاش می‌کنیم که نگرانی و ناراحتی به مشکلات مردم اضافه نشود.

دستور صریح وزیر راه برای آغاز فوری ۴بانده شدن مسیر همدان- گل‌تپه- علیصدر

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی از دریافت دستور صریح وزیر راه و شهرسازی برای آغاز هر چه سریع‌تر و فوری پروژه چهاربانده شدن مسیر همدان به گل تپه- علیصدر خبر داد.

دشمن در مسمومیت‌های زنجیره‌ای مدارس به دنبال ایجاد جو روانی توأم با ناامنی است

نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمن در پروژه اغتشاش به نحو خیابانی شکست خورده و اکنون به دنبال آن است با مسمومیت های زنجیره‌ای در بین مدارس یک جو روانی توأم با احساس ناامنی در جامعه ایجاد کند.

رویکرد مجلس ایجاد مالیات بر خانه‌های لوکس و اشرافی است

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: رویکرد مجلس ایجاد مالیات بر خانه‌های خالی و خانه‌های لوکس و اشرافی است.

وضعیت اقتصادی کشور قابل توجیه نیست

نماینده مردم بهار و کبودر آهنگ در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: وضعیت اقتصادی کشور قابل توحیه نیست و نمایندگان به شدت مورد انتقاد مردم قرار گرفته اند.

شائبه دخالت غیرقانونی برخی نمایندگان مجلس در انتصابات دولتی/ نماینده مردم بهار دخالت در تغییر فرماندار را رد کرد

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس در پاسخ به دخالت در عزل و نصب‌ فرماندار بهار، گفت: نه در انتصاب و نه در انتخاب و نه تغییر فرمانداران نقشی نداشتم.

افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارمندان پاسخگوی نیازهای معیشتی نیست

نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارمندان به هیچ‌وجه در سال پیش‌رو توان مقابله با تورم را نداشته و پاسخگوی نیازهای معیشتی این قشر نخواهد بود.

تمرکز کمیسیون انرژی بر بهینه‌سازی مصرف سوخت در کمیسیون تلفیق/پیشنهادات خوبی به تصویب رسید

عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال ۱۴۰۲ مجلس گفت: کمیسیون انرژی پیگیری چند محور همچون بهینه‌سازی انرژی و صرفه‌جویی، کنترل با هدف جلوگیری از هدررفت و کمک به دستگاه‌ها برای افزایش کارایی و ارتقای فناوری را در کمیسیون تلفیق بودجه سال آینده در دستور کار خود قرار داده بود.

وضعیت عملکرد دولت مطلوب نیست/ضرورت رسیدگی دستگاه قضا به پرونده بانیان وضع موجود

نماینده مردم همدان در مجلس با انتقاد از وضعیت موجود اقتصادی و بازار ارز، گفت: حدود ۳۰ پرونده از تخلفات دولت سابق به دستگاه قضا ارسال شد و مردم از ما مطالبه دارند و می گویند مقصر وضعیت موجود کیست، اگر دولت سابق کم کاری کرده چرا محاکمه نمی شود.