Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر اجتماعی

اهدای خون در همدان 26 درصد افزایش یافت

مدیرکل انتقال خون استان همدان گفت: آمار اهدای خون در همدان نسبت به مدت مشابه پارسال ۲۶ درصد افزایش یافته است‌.

عامل بروز بیماری گوارشی در روستای چنارعلیا اسد آباد شناخته شد

رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: باکتری شیگلا عامل بیماری گوارشی در شهرستان اسدآباد بوده است نه سم، سم باعث اسهال خونی نمی‌شود.

رسیدگی به ۵۶۰۰ درخواست مردمی از رئیس‌جمهور در کمیته امداد همدان

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان همدان از رسیدگی به ۵ هزار و ۶۰۰ درخواست مردمی از طرف رئیس‌جمهور در کمیته امداد خبر داد.

امسال پلمب آسانسور در همدان نداشته‌ایم

مدیرکل استاندارد استان همدان گفت: طی سال‌جاری پلمب آسانسور در همدان رخ نداده چراکه از سال‌های گذشته به این مسئله توجه شده و در همدان مسائل ایمنی و استاندارد به شدت مورد توجه قرار گرفته است.

آرد توزیعی در استان همدان با کیفیت است

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینا اعلام کرد: طبق رصدهای معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی در حال حاضر آرد توزیعی در استان همدان، آرد خوب و با کیفیتی است.

شایعه اختلاط "سم" با غذا و نوشیدنی بیماران روستای چنارعلیا صحت ندارد

رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی همدان گفت: شایعه اختلاط سم با غذا و نوشیدنی بیماران روستای چنارعلیا صحت ندارد.

قیمت پروازهای اربعین تغییر می‌کند؟

در پی انتقاد ایرلاین‌ها به تعیین ناگهانی قیمت بلیت پروازهای اربعین از سوی وزیر راه و شهرسازی، باید دید آیا نرخ روی همان شش میلیون تومان اعلامی باقی می‌ماند یا در هفته‌های آتی و با نزدیک‌تر شدن به روز اربعین شاهد تغییر آن خواهیم بود.

۲ هزار و ۲۷۲ بیمار خاص در استان همدان زیرپوشش بیمه سلامت هستند

مدیرکل بیمه سلامت استان همدان با بیان اینکه بیمه سلامت نقش مهمی در حفاظت مالی از بیماران خاص دارد گفت: در حال حاضر ۲ هزار و ۲۷۲ بیمار خاص در این استان زیر پوشش خدمات بیمه سلامت قرار دارند.

ادامه نذر خون تا پایان ماه صفر در همدان

مسئول واحد جذب اداره‌کل انتقال خون استان همدان گفت: پویش نذر خون تنها معطوف به روزهای عاشورا و تاسوعا نیست بلکه تا پایان ماه صفر در استان ادامه دارد.

سیلاب به ۱۲۰ واحد مسکونی استان همدان خسارت زد

مدیرکل مدیریت بحران استان همدان گفت: بارندگی و بروز سیلاب مرداد ماه به ۱۲۰ واحد مسکونی در شهرستان های همدان، فامنین و کبودرآهنگ خسارت زد.

۹۰ درصد هزینه‌های نازایی در مرکز فاطمیه همدان تحت پوشش بیمه است

مدیر بیمارستان فاطمیه همدان گفت: در مرکز ناباروری فاطمیه همدان فقط ۱۰ درصد از هزینه‌های درمان نازایی از بیمار گرفته می‌شود.

۴ شهرستان همدان در وضعیت قرمز کرونایی

استاندار همدان با تاکید بر برگزاری مراسم‌ تاسوعا و عاشورای حسینی در سطح استان در فضای باز گفت: شهرستان‌های رزن، درگزین، فامنین و نهاوند در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارد.

بستری ۲۶۷ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های همدان

رییس دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: شمار بیماران بستری مشکوک و قطعی کووید ۱۹ استان در حال حاضر ۲۶۷ نفر است که از این تعداد ۶۸ نفر در بخش آی.سی.یو بستری و ۱۸ نفر دارای وضعیت وخیم هستند.