Back شما اینجا هستید: صفحه اصلی خبر دولت سیزدهم

مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا ساعت ۲۴ امشب

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ضمن اعلام اینکه مهلت ثبت نام در آزمون استخدامی این وزارتخانه تا ساعت ۲۴ امشب است و دیگر تمدید نمی‌شود، گفت: از روز گذشته محدودیت رشته تحصیلی برای افرادی که دو سال سابقه آموزشی و تربیتی دارند، حذف شده است.

امروز جامعه بیش از هر زمان دیگری نیازمند روشنگری است

وزیر ‏‏میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: امروز جامعه بیش از هر زمان دیگری نیازمند روشنگری است و باید سراغ وحدت حول ارزش‌های اسلامی و حول اسلامی که رهبری و امام به ما یاد داده اند، برویم.

درباره غیرحضوری شدن مدارس تصمیمی گرفته نشده است/ توصیه به مدیران در خصوص غیبت دانش‌آموزان

وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به اینکه آیا اکنون بحث تداوم آموزش‌ها به صورت مجازی(غیرحضوری) به دلیل اتفاقات اخیر مطرح نیست؟ اظهار کرد: هنوز خیر، در جلسه روز گذشته با سران به این تصمیم نرسیدیم.

بی‌ثباتی در بازار ارز موقتی و کوتاه مدت است

سخنگوی دولت با یادآوری اینکه در یکسال و سه ماه ابتدایی فعالیت دولت ثبات نسبی در بازار ارز را شاهد بودیم، بی‌ثباتی در بازار ارز را موقتی و کوتاه مدت دانست.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور به بهار و کبودراهنگ سفر می‌کند

نماینده مردم بهار و کبودراهنگ در مجلس شورای اسلامی از سفر قریب الوقوع معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور به شهرستان های بهار و کبودراهنگ خبر داد.

برگزاری آزمون استخدامی ماده ۲۸ تا پایان اسفند/ پیش‌بینی سقف سنی ۴۰ سال

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش در مورد پرداخت حق التدرسی‌ها گفت: منتظر ابلاغ برخی استان‌ها هستیم که نزدیک به ۸۰ درصد ابلاغ‌ها صادر شد و طی چند روز آینده با به سرانجام رسیدن صدور ابلاغ‌ها از طریق رایزنی با سازمان برنامه و بودجه نسبت به پرداخت‌های حق‌التدریس همکاران اقدام کنیم.

شرایط بخشودگی جریمه معوقات بانکی تا اول اسفند ماه

وزیر اقتصاد و امور دارایی اعلام کرد که جریمه بدهی افراد به بانک‌ها در صورت پرداخت اصل بدهی تا اول اسفند بخشوده می شود.

زنگ انقلاب در همدان نواخته شد

امروز -چهارشنبه ۱۲ بهمن‌ماه- در نخستین روز از ایام الله دهه فجر زنگ انقلاب به صورت نمادین در آموزشگاه شهید کورکچی واقع در حصار علی‌آباد واقع در شهر همدان نواخته شد.

به دنبال خط هوایی اختصاصی در همدان هستیم

استاندار همدان از افتتاح و کلنگ‌زنی ۱۱۰۶ پروژه عمرانی طی دهه فجر در استان همدان خبر داد و گفت: به دنبال این هستیم تا یک خط هوایی اختصاصی در همدان داشته باشیم.

درآمد عوارض خروج از کشور، بیشتر از پیش‌بینی دولت

درحالی میزان درآمد دولت از محل عوارض خروج از کشور در ۹ ماه سال جاری به بیش از ۱۵۰۰ میلیارد تومان رسیده است که دولت در بودجه، میزان درآمد از این محل را برای کل سال ۱۵۰۰ میلیارد تومان پیش‌بینی کرده بود.

خبر جدید وزیر کار درباره ادامه پرداخت یارانه‌ها

وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی از در حال اجرای آزمایشی بودن کالابرگ الکترونیکی خبر داد.

چند دستگاه به درگاه ملی خدمات هوشمند متصل شدند؟

طبق گفته سخنگوی دولت بیش از ۸ میلیون نفر توانسته اند از خدمات پنجره واحد بهره مند شوند و ۱۷ درصد باقی مانده دستگاه ها هم یا در حال اتصال هستند یا مسائل فنی دارند که قرار است حل شود.

حذف فوق‌العاده ویژه کارکنان دولت؟

سخنگوی هیات رئیسه مجلس حذف فوق‌العاده ویژه کارکنان دولت را تکذیب کرد.